Waterproof - Гідроізоляція

Артикул 21
В наявності
Ціну уточнюйте

Для улаштування гідроізоляції поверхонь, що не деформуються зовні і всередині приміщень 

ВЛАСТИВОСТІ

  • Висока адгезія до поверхні 
  • Зручна у використанні 
  • Морозостійка 
  • Паропроникна 
  • Придатна для резервуарів з питною водою

СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ

Суміш WaterProof призначена для улаштування гідроізоляції мінеральних поверхонь будівельних конструкцій (бетон, цегляне мурування, цементно-піщана штукатурка, стяжка), що в процесі експлуатації не зазнають деформацій (фундаменти, цоколі, балкони, тераси, душові, басейни, очисні споруди, підвали, погреби, колодязі, резервуари, призначені для зберігання води, в тому числі питної).

 

ПІДГОТОВКА ОСНОВИ

Підготовка основи здійснюється згідно з ДСТУ – Н Б А.3.1-23:2013 і ДСТУ Б В.2.6-212:2016. Основа має бути абсолютно сухою, міцною, ретельно очищеною від пилу, бруду, жирів та інших матеріалів які зменшують адгезію. Неміцні ділянки основи слід видалити. Основи з високим водопоглинанням або ті, що потребують зміцнення поверхневого шару, попередньо заґрунтувати ґрунтівкою «Primer 636». Невеликі нерівності та неміцні ділянки основи слід видалити та виконати ремонт матеріалами відповідно до призначення. Міцність основи на стиск повинна бути не менше 15 МПа. Бетонні основи гідроізолюються не раніше ніж через 3 місяці після їх улаштування, цегляна кладка з розшитими врівень швами та цементно-піщані основи — не раніше ніж через 28 діб.

 

ВИКОНАННЯ РОБІТ

Суху суміш засипати в ємність з чистою водою кімнатної температури в пропорції 0,2-0,22 л на 1 кг суміші (5-5,5 л на мішок 25 кг). Ретельно перемішати низько обертовим дрилем з насадкою до однорідної та пластичної консистенції. Витримати розчинову суміш приблизно 5 хвилин, після чого знову перемішати. За один раз потрібно готувати таку кількість розчину, яку можна використати протягом 1 години. Розчин наносять за допомогою шпателя у два шари по 3-5 мм на підготовлену основу. Допускається нанесення за допомогою щітки або макловиці. Розчин наносять рівномірно в одному напрямку. Наступний шар наносять по методу «мокре по мокрому» і перпендикулярно до попереднього. Допускається нанесення на вологу, але не мокру поверхню. Нанесений шар необхідно оберігати від швидкого висихання, нагрівання, опадів, вітру, а також від прямих сонячних променів та протягів. Технологічне переміщення можливе через 3 доби, облицювання поверхні можливе не менше як через 7 діб після нанесення.

ПРИМІТКА!!!

Роботи необхідно виконувати в сухих умовах за температури основи від +5°С до +30°С. Усі наведені рекомендації ефективні за температури +20°С і відносної вологості 60 %. В інших умовах технологічні властивості розчинової суміші можуть змінитися. Використовувати тільки за призначенням.

 

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ

У фірмовій закритій упаковці в сухих  приміщеннях.

 

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ

Гарантійний термін зберігання 12 місяців від дати виготовлення, зазначеної на упаковці.

 

ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ

Суміш містить цемент, який при з’єднанні з водою утворює луг. Бажано працювати в гумових рукавичках. У разі потрапляння розчину на шкіру і в очі необхідно ретельно промити їх проточною водою. Матеріал пожежовибухобезпечний.

 

УТИЛІЗАЦІЯ 

Залишки продукту утилізувати як будівельне сміття, а упаковку – як побутові відходи.

 

ПАКУВАННЯ

Суміш фасується в мішки по 25 кг.

 

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Склад: суміш цементу з мінеральними наповнювачами та модифікуючими добавками

Оптимальна температура для виконання робіт, °C

від +5 до +30

Термін придатності розчину, хв, не менше

60

Паропроникність,          мг/(м/год/Па). не менше

0,03

Границя міцності на стиск через 28 діб, МПа, не менше

12

Морозостійкість, циклів, не менше

50

Міцність зчеплення з основою, через 28 діб, МПа, не менше

1

Витрата води, л/кг

0,20-0,22

Витрата суміші, кг/м2/мм

1,6-1,7

Суміш Tibilit WaterProof Ц.1.ГІ1
ДСТУ Б В.2.7-126:2011


ГАРАНТІЇ ВИРОБНИКА

Виробник гарантує відповідність  суміші «WaterProof» вказаним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування і нанесення, які наведені в даному технічному описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання суміші, а також за її застосування в інших цілях і умовах, не передбачених цим описом. З моменту появи даного технічного опису всі попередні стають недійсними. Претензії та рекламації приймає виробник.

Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
Вгору