Standart -Fix 11 - Клейова суміш для плитки розміром 400х400

Артикул 4
В наявності
Ціну уточнюйте

Для облицювання поверхонь керамічними плитками до 400х400, зовні і всередині приміщень

 

ВЛАСТИВОСТІ
 

  • Для плиток до 400х400 мм
  • Пластична
  • Стійкий на вертикальній поверхні
  • Водо-, морозостійкий

 

СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ

Суміш Standart-Fix 11 призначена для кріплення керамічних плит та плит з штучного каменю з водопоглинанням не менше 3% і розміром не більше 400х400 мм, зовні і всередині приміщень. Для облицювання цегляних, цементно піщаних,цементно-вапняних, бетонних, газобетоннихта інших мінеральних поверхонь, що не деформуються.

 

ПІДГОТОВКА ОСНОВИ

Підготовка основи здійснюється згідно з ДСТУ – Н Б А.3.1-23:2013 і ДСТУ Б В.2.6-212:2016. Основа має бути абсолютно сухою, міцною, ретельно очищеною від пилу, бруду, жирів та інших матеріалів які зменшують адгезію. Неміцні ділянки основи слід видалити. Основи з високим водопоглинанням або ті, що потребують зміцнення поверхневого шару, попередньо заґрунтувати ґрунтівкою «Primer 636». Невеликі нерівності та неміцні ділянки основи слід видалити, а потім вирівняти відповідні місця розчиновою сумішшю Standart-Fix 11 за 24 години до початку робіт. За наявності значних нерівностей поверхонь виконати ремонт матеріалами відповідно до призначення (стіна – Plaster 41, підлога – Floor 22).

 

ВИКОНАННЯ РОБІТ

Суху суміш засипати в ємність з чистою водою кімнатної температури в пропорції 0,17-0,20 л на 1 кг суміші (4,25-5,0 л на мішок 25 кг). Ретельно перемішати низько обертовим дрилем з насадкою до однорідної та пластичної консистенції. Витримати розчинову суміш приблизно 5 хвилин, після чого знову перемішати. За один раз потрібно готувати таку кількість розчину, яку можна використати протягом 1 години. Отриману суміш наносять тонким шаром на підготовлену основу і рівномірно розподіляють за допомогою зубчастого шпателя з квадратними зубцями (розмір зубців 6-10мм в залежності від розміру плитки). Плитку укладають на розчин та  притискають до основи. За один прийом наносять таку кількість розчину, яку можна в використати протягом 20 хвилин. Протягом 10 хвилин положення плитки можна коригувати.
!Плитку попередньо не змочують.
!Для плиток 600х600 мм та більше площа контакту має складати не менше ніж 80%, для плиток меншого розміру площа контакту становить не менше 60%.

Не рекомендується приклеювати плитки у стик, без шва.. При підвищенні температури час облицювання та коригування скорочується. Залишки розчинової суміші треба змити до її затвердіння. Через 48 годин поверхня готова до технологічного переміщення, можна заповнювати шви фугою. Після закінчення або зупинення робіт інструмент ретельно вимити.

ПРИМІТКА!!!

Роботи необхідно виконувати в сухих умовах за температури основи від +5 °С до +30 °С. Усі наведені рекомендації ефективні за температури +20  °С і відносної вологості 60 %. В інших умовах технологічні властивості розчинової суміші можуть змінитися. Використовувати тільки за призначенням.

 

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ

У фірмовій закритій упаковці в сухих приміщеннях. 

 

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ

Гарантійний термін зберігання 12 місяців від дати виготовлення, зазначеної на упаковці.

 

ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ

Суміш містить цемент, який при з’єднанні з водою утворює луг. Бажано працювати в гумових рукавичках. У разі потрапляння розчину на шкіру і в очі необхідно ретельно промити їх проточною водою. Матеріал пожежовибухобезпечний.

 

УТИЛІЗАЦІЯ 

Залишки продукту утилізувати як будівельне сміття, а упаковку – як побутові відходи.

 

ПАКУВАННЯ

Суміш фасується в мішки по 25 кг.

 

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

 

Склад: суміш цементу з мінеральними наповнювачами та модифікуючими добавками

Оптимальна температура для виконання робіт, °C

від +5 до +30

Термін придатності розчину, хв, не менше

60

Технологічне переміщення, год, не менше

48

Відкритий час, хв., не менше

20

Час коригування, хв., не менше

10

Міцність зчеплення з основою, через 28 діб, МПа, не менше

0,8

Витрата води, л/кг

0,17-0,20

Витрата суміші, кг/м2/мм

1,4

Суміш Tibilit Standart-Fix 11 Ц.1.ЗК2

ДСТУ Б В.2.7-126:2011

 

ГАРАНТІЇ ВИРОБНИКА

Виробник гарантує відповідність  суміші «Standart-Fix 11» вказаним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування і нанесення, які наведені в даному технічному описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання суміші, а також за її застосування в інших цілях і умовах, не передбачених цим описом. З моменту появи даного технічного опису всі попередні стають недійсними. Претензії та рекламації приймає виробник.

Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
Вгору