Primer Paint 1530 - Грунт-фарба адгезійна

Артикул 2
В наявності
Ціну уточнюйте

Для створення адгезійного шару перед оздобленням штукатурками

 

ВЛАСТИВОСТІ 

  • Готова до використання
  • Створює адгезійний шар
  • Висока покривна здатність
  • Паропроникна
  • Знижує водопоглинання 

 

СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ

Грунт-фарба Primer Paint 1530 призначена для підготовки різних поверхонь (бетон, цегла, газо- та піноблоки, оштукатурені поверхні, гіпсокартон, дерев’яні матеріали, а також пофарбовані раніше поверхні водно-дисперсійними фарбами) перед нанесенням штукатурок або клейових розчиннів. Створює адгегійний шар, який покращує зчеплення матеріалів. Для зовнішніх і внутрішніх робіт. Найкраще використувати в системах утеплення фасадів перед нанесенням декоративних штукатурок.

 

ПІДГОТОВКА ОСНОВИ

Підготовка основи здійснюється згідно з ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013 і ДСТУ-Н Б В.2.6-212:2016. Основа має бути абсолютно сухою, міцною, ретельно очищеною від пилу, бруду, жирів та інших матеріалів які зменшують адгезію. 

 

ВИКОНАННЯ РОБІТ

Грунт-фарбу пред застосуванням ретельно перемішати. Наносити за допомогою пензля, щітки або макловиці рівномірно, без пропусків в один шар. Подальші роботи з опорядження проводять після повного висихання грунт-фарби. Залежно від температури навколишнього середовища і вологості повітря приблизний час висихання грунт-фарби складає  3-6 годин. Висохла грунт-фарба повинна бути стійкою до по дряпання шпателем. Після закінчення або зупинення робіт інструмент ретельно вимити. Затверділи залишки видалити органічними розчинниками.

ПРИМІТКА!!!

Роботи необхідно виконувати в сухих умовах за температури основи від +5°С до +30°С. Усі наведені рекомендації ефективні за температури +20°С і відносної вологості 60 %. В інших умовах технологічні властивості грунт-фарби можуть змінитися. Використовувати тільки за призначенням.

 

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ 

У фірмовій герметичній упаковці в сухих приміщеннях з постійною температурою від +5°С до +35 °С.
Берегти від заморожування.

 

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ

Гарантійний термін зберігання 18 місяців від дати виготовлення, зазначеної на упаковці.

 

ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ

Бажано працювати в гумових рукавичках. У разі потрапляння розчину на шкіру і в очі необхідно ретельно промити їх проточною водою. Матеріал пожежовибухобезпечний.

 

УТИЛІЗАЦІЯ

Залишки продукту утилізувати як будівельне сміття, а упаковку – як побутові відходи.


ПАКУВАННЯ

Грунт-фарба фасується у пластикові відра по 3,25 кг, 6,5 кг та 13 кг.

 

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Склад: полімерна дисперсія з наповнювачем та модифікованими добавками

Оптимальна температура для виконання робіт, °C

від +5 до +30

Щільність, кг/л

1,35

Колір після висихання

білий

Час висихання, год

3-6

Витрата, кг/м2

від 0,3 до 0,5

ТУ У 20.3-37439858-001:2017


ГАРАНТІЇ ВИРОБНИКА

Виробник гарантує відповідність грунт-фарби «Primer Paint 1530» вказаним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання і нанесення, які наведені в даному технічному описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також за його застосування в інших цілях і умовах, не передбачених цим описом. З моменту появи даного технічного опису всі попередні стають недійсними. Претензії та рекламації приймає виробник

Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
Вгору