Plaster41 - Цементна штукатурка

Артикул 17
В наявності
Ціну уточнюйте

Для ручного нанесення зовні і всередині приміщень 

 

ВЛАСТИВОСТІ

  • Наноситься шаром 5-30 мм
  • Пластична
  • Тріщиностійка 
  • Паропроникна
  • Висока адгезія до основи
  • Водо-, морозостійка

 

СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ

Суміш Plaster 41 призначена для вирівнювання мінеральних поверхонь із бетону, цегли, керамзитобетонних блоків та блоків з ніздрюватого бетону зовні і всередині приміщень. Затверділий штукатурний шар рекомендується вирівнювати та оздоблювати шпаклівками, тонкошаровими декоративними штукатурками, фарбами, плиткою.  

 

ПІДГОТОВКА ОСНОВИ

Підготовка основи здійснюється згідно з ДСТУ – Н Б А.3.1-23:2013 і ДСТУ Б В.2.6-212:2016. Основа має бути абсолютно сухою, міцною, ретельно очищеною від пилу, бруду, жирів та інших матеріалів які зменшують адгезію. Неміцні ділянки основи слід видалити. Основи з високим водопоглинанням або ті, що потребують зміцнення поверхневого шару, попередньо заґрунтувати ґрунтівкою «Primer 636».

 

ВИКОНАННЯ РОБІТ

Суху суміш засипати в ємність з чистою водою кімнатної температури в пропорції 0,16-0,18 л на 1 кг суміші (4,0-4,5 л на мішок 25 кг). Ретельно перемішати низько обертовим дрилем з насадкою до однорідної та пластичної консистенції. Витримати розчинову суміш приблизно 5 хвилин, після чого знову перемішати. За один раз потрібно готувати таку кількість розчину, яку можна використати протягом 1 години. Розчин наносять на підготовлену основу товщиною не більше ніж 20 мм і рівномірно розподіляють по поверхні. При загальній товщині штукатурного шару більш ніж 25-35 мм необхідно використовувати армуючи будівельну сітку. Під час набору міцності суміші, з метою уникнення дефектів, необхідно захищати нанесений штукатурний шар від опадів, сильного вітру, прямих сонячних променів. Приміщення в якому проводяться роботи необхідно провітрювати. Після закінчення або зупинення робіт інструмент ретельно вимити. 

ПРИМІТКА!!!

Роботи необхідно виконувати в сухих умовах за температури основи від +5°С до +30°С. Усі наведені рекомендації ефективні за температури +20  °С і відносної вологості 60 %. В інших умовах технологічні властивості розчинової суміші можуть змінитися. Використовувати тільки за призначенням.

 

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ 

У фірмовій закритій упаковці в сухих приміщеннях. 

 

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ

Гарантійний термін зберігання 12 місяців від дати виготовлення, зазначеної на упаковці.

 

ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ

Суміш містить цемент, який при з’єднанні з водою утворює луг. Бажано працювати в гумових рукавичках. У разі потрапляння розчину на шкіру і в очі необхідно ретельно промити їх проточною водою. Матеріал пожежовибухобезпечний.

 

УТИЛІЗАЦІЯ 

Залишки продукту утилізувати як будівельне сміття, а упаковку – як побутові відходи.

 

ПАКУВАННЯ

Суміш фасується в мішки по 25 кг.

 

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Склад: суміш цементу з мінеральними наповнювачами та модифікуючими добавками

Оптимальна температура для виконання робіт, °C

від +5 до +30

Термін придатності розчину, хв, не менше

60

Паропроникність, мг/(м/год/Па). не менше

0,05

Границя міцності на стиск через 28 діб, МПа, не менше

7

Морозостійкість, циклів, не менше

50

Міцність зчеплення з основою, через 28 діб, МПа, не менше

0,3

Витрата води, л/кг

0,16-0,18

Витрата суміші, кг/м2/мм

1,55

Суміш Tibilit Plaster 41 Ц.1.ШТ2
ДСТУ Б В.2.7-126:2011

 

ГАРАНТІЇ ВИРОБНИКА

Виробник гарантує відповідність штукатурної  суміші «Plaster 41» вказаним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування і нанесення, які наведені в даному технічному описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання штукатурної суміші, а також за її застосування в інших цілях і умовах, не передбачених цим описом. З моменту появи даного технічного опису всі попередні стають недійсними. Претензії та рекламації приймає виробник.

Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
Вгору