Perfect Floor 322 - Цементна самовирівнююча підлога

Артикул 16
В наявності
Ціну уточнюйте

Для улаштування наливних самовирівнючих підлог в середині приміщень
 
ВЛАСТИВОСТІ

  • Товщина шару 5-20 мм
  • Стійка до тріщин
  • Не дає усадки
  • Зручна у використанні

 

СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ

Суміш Perfect floor 322 призначена для створення ідеально гладкої поверхні по
завчасно підготовленим основам (бетонні, цементні, цементно-піщані), з товщиною наливного шару від 5 до 20 мм, у житлових, громадських, промислових і адміністративних приміщеннях. Готова підлога відповідає вимогам до чистових підлогна які можуть наноситися всі види покриттів (лінолеум, килимові покриття, плитка, фарба тощо).

 

ПІДГОТОВКА ОСНОВИ

Підготовка основи здійснюється згідно з ДСТУ – Н Б А.3.1-23:2013 і ДСТУ Б В.2.6-212:2016. Основа має бути абсолютно сухою, міцною, ретельно очищеною від пилу, бруду, жирів та інших матеріалів які зменшують адгезію. Неміцні ділянки основи слід видалити. Основи з високим водопоглинанням або ті, що потребують зміцнення поверхневого шару, попередньо заґрунтувати ґрунтівкою «Primer 636».

 

ВИКОНАННЯ РОБІТ

Суху суміш засипати в ємність з чистою водою кімнатної температури в пропорції 020-0,24 л на 1 кг суміші (5-6 л на мішок 25 кг). Ретельно перемішати низько обертовим дрилем з насадкою до однорідної та пластичної консистенції. Витримати розчинову суміш приблизно 5 хвилин, після чого знову перемішати. Використання розчинової суміші можливе протягом 20 хвилин з моменту приготування. Отриманий розчин вилити на підготовлену основу і розподілити за допомогою зубчатого
шпателя, гумової планки і подібних інструментів. По поверхні вилитого шару рекомендується прокатати валиком з шипами для видалення повітряних пробок. Для подачі розчину можна використовувати поршневий або шнековий насоси. У разі перерви в роботі більше ніж на 20 хвилин машину слід почистити за допомогою води. Лити розчин в 1 шар. Надлишок води зменшує механічну міцність розчину та може викликати розшарування суміші. Час технологічного переміщення не раніше ніж 36 годин. Наносити на поверхню підлоги різні покриття можливо через 7-28 діб. Після закінчення або зупинення робіт інструмент ретельно вимити.

ПРИМІТКА!!!

Роботи необхідно виконувати в сухих умовах за температури основи від +5°С до +30°С. Усі наведені рекомендації ефективні за температури +20  °С і відносної вологості 60 %. В інших умовах технологічні властивості розчинової суміші можуть змінитися. Використовувати тільки за призначенням.

 

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ 

У фірмовій закритій упаковці в сухих приміщеннях. 

 

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ

Гарантійний термін зберігання 12 місяців від дати виготовлення, зазначеної на упаковці.

 

ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ

Суміш містить цемент, який при з’єднанні з водою утворює луг. Бажано працювати в гумових рукавичках. У разі потрапляння розчину на шкіру і в очі необхідно ретельно промити їх проточною водою. Матеріал пожежовибухобезпечний.


УТИЛІЗАЦІЯ 

Залишки продукту утилізувати як будівельне сміття, а упаковку – як побутові відходи.

 

ПАКУВАННЯ

Суміш фасується в мішки по 25 кг.

 

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

 

Склад: суміш цементу з мінеральними наповнювачами та модифікуючими добавками

Оптимальна температура для виконання робіт, °C

від +5 до +30

Термін придатності розчину, хв, не менше

20

Технологічне переміщення, год, не більше

36

Границя міцності на стиск, МПа, не менше:

Через 3 доби

Через 28 діб

 

5

15

Проведення подальших робіт чи улаштування покриттів, діб, не менше

7

Міцність зчеплення з основою, через 28 діб, МПа, не менше

0,5

Усадка, мм/м, не більше

2,0

Витрата води, л/кг

0,20-0,24

Витрата суміші, кг/м2/мм

1,6-1,7

Суміш Tibilit Perfect Floor 322 Ц.2.ПР1
ДСТУ Б В.2.7-126:2011


ГАРАНТІЇ ВИРОБНИКА

Виробник гарантує відповідність  суміші «Perfect Floor 322» вказаним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування і нанесення, які наведені в даному технічному описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання суміші, а також за її застосування в інших цілях і умовах, не передбачених цим описом. З моменту появи даного технічного опису всі попередні стають недійсними. Претензії та рекламації приймає виробник.

Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
Вгору