MPlaster 411 - Цементно-вапняна штукатурка

Артикул 18
В наявності
Ціну уточнюйте

Для ручного та машинного нанесення всередині приміщень 

 

ВЛАСТИВОСТІ

  • Для ручного і машинного нанесення
  • Запобігає утворенню плісняви та грибків
  • Пластична
  • Висока адгезія до основи
  • Паропроникна

 

СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ 

Суміш MPlaster 411 призначена для вирівнювання мінеральних поверхонь із бетону, цегли, керамзитобетонних блоків та блоків з ніздрюватого бетону всередині приміщень. Затверділий штукатурний шар рекомендується вирівнювати та оздоблювати шпаклівками, тонкошаровими декоративними штукатурками, фарбами, плиткою.  

 

ПІДГОТОВКА ОСНОВИ

Підготовка основи здійснюється згідно з ДСТУ – Н Б А.3.1-23:2013 і ДСТУ Б В.2.6-212:2016. Основа має бути абсолютно сухою, міцною, ретельно очищеною від пилу, бруду, жирів та інших матеріалів які зменшують адгезію. Неміцні ділянки основи слід видалити. Основи з високим водопоглинанням або ті, що потребують зміцнення поверхневого шару, попередньо заґрунтувати ґрунтівкою «Primer 636».

 

ВИКОНАННЯ РОБІТ

Ручний спосіб
Суху суміш засипати в ємність з чистою водою кімнатної температури в пропорції 0,16-0,18 л на 1 кг суміші (4-4,5 л на мішок 25 кг). Ретельно перемішати низько обертовим дрилем з насадкою до однорідної та пластичної консистенції. Витримати розчинову суміш приблизно 5 хвилин, після чого знову перемішати. За один раз потрібно готувати таку кількість розчину, яку можна використати протягом 1 години. Розчин наносять на підготовлену основу товщиною не більше ніж 20 мм і рівномірно розподіляють по поверхні. При загальній товщині штукатурного шару більш ніж 25-35 мм необхідно використовувати армуючу будівельну сітку. Під час набору міцності суміші, з метою уникнення дефектів, необхідно захищати нанесений штукатурний шар від опадів, сильного вітру, прямих сонячних променів. Приміщення в якому проводяться роботи необхідно провітрювати. Після закінчення або зупинення робіт інструмент ретельно вимити. 
 

Машинний спосіб
Підготувати штукатурну станцію до роботи. Встановити потрібну витрату води на дозаторі води штукатурної станції. Подати розчинову суміш на місце проведення робіт за допомогою штукатурної станції. При машинному способі розчинову суміш наносять, тримаючи пістолет-розпилювач перпендикулярно до поверхні на відстані 10–30 см. Товщину шару штукатурки регулюють швидкістю переміщення пістолета. Розчинову суміш наносять горизонтальними смугами по площині огороджувальної конструкції, а при маяковому методі – між маяками. Вирівнювання виконують в такий самий спосіб, як і при ручному нанесенні. За перерви у роботі більше ніж на 30 хвилин і після закінчення робіт інструмент необхідно очистити і промити водою.

ПРИМІТКА!!!

Роботи необхідно виконувати в сухих умовах за температури основи від +5°С до +30°С. Усі наведені рекомендації ефективні за температури +20  °С і відносної вологості 60 %. В інших умовах технологічні властивості розчинової суміші можуть змінитися. Використовувати тільки за призначенням.

 

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ 

У фірмовій закритій упаковці в сухих приміщеннях. 

 

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ

Гарантійний термін зберігання 12 місяців від дати виготовлення, зазначеної на упаковці.

 

ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ

Суміш містить цемент, який при з’єднанні з водою утворює луг. Бажано працювати в гумових рукавичках. У разі потрапляння розчину на шкіру і в очі необхідно ретельно промити їх проточною водою. Матеріал пожежовибухобезпечний.

 

УТИЛІЗАЦІЯ 

Залишки продукту утилізувати як будівельне сміття, а упаковку – як побутові відходи.

 

ПАКУВАННЯ

Суміш фасується в мішки по 25 кг.

 

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Склад: цементно-вапняна суміш з мінеральними наповнювачами та модифікуючими добавками

Оптимальна температура для виконання робіт, °C

від +5 до +30

Термін придатності розчину, хв, не менше

60

Границя міцності на стиск через 28 діб, МПа, не менше

5

Міцність зчеплення з основою, через 28 діб, МПа, не менше

0,3

Паропроникність, мг/(м/год/Па), не менше

0,07

Витрата води, л/кг

0,16-0,18

Витрата суміші, кг/м2/мм

1,55

Суміш Tibilit MPlaster 411 ЦВ.2.ШТ1
ДСТУ Б В.2.7-126:2011


ГАРАНТІЇ ВИРОБНИКА

Виробник гарантує відповідність штукатурної  суміші «MPlaster 411» вказаним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування і нанесення, які наведені в даному технічному описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання штукатурної суміші, а також за її застосування в інших цілях і умовах, не передбачених цим описом. З моменту появи даного технічного опису всі попередні стають недійсними. Претензії та рекламації приймає виробник.

Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
Вгору