Iso-Fix 22 - Мурувальна суміш для газоблоку

Артикул 9
В наявності
Ціну уточнюйте

Для тонкошарового мурування зовнішніх і внутрішніх стін блоками з газоблоку (товщина швів від 1 до 3 мм)
 
 

ВЛАСТИВОСТІ

  • високо пластична
  • висока фіксуюча здатність
  • висока адгезія
  • запобігає утворенню «містків холоду»
  • водо-, морозостійка

 

СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ

Суміш мурувальна «Iso-Fix 22» призначена для зведення внутрішніх та зовнішніх стін блоками з теплоізоляційних ніздрюватих бетонів, таких як газобетон, пінобетон, газосилікат та ін. Наявність в складі суміші теплоізоляційних заповнювачів запобігає утворенню «містків холоду». Можливо використання для шпаклювання поверхонь з ніздрюватих бетонів з використанням лугостійкої скло сітки всередині будівель.  

 

ПІДГОТОВКА ОСНОВИ

Підготовка основи при укладанні блоків здійснюється згідно з ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013 і ДСТУ-Н Б В.2.6-212:2016. Основа має бути сухою і міцною, без видимих руйнувань. Поверхню блоків перед муруванням потрібно очистити від пилу та інших речовин, що знижують адгезію, неміцні місця видалити. За високої температури та низької вологості рекомендовано зволожувати поверхню блоків перед муруванням. 

 

ВИКОНАННЯ РОБІТ

Суху суміш засипати в ємність з чистою водою кімнатної температури в пропорції 0,16-0,18 л на 1 кг суміші (4,0-4,5 л на мішок 25 кг). Ретельно перемішати низько обертовим дрилем з насадкою до однорідної та пластичної консистенції. Витримати розчинову суміш приблизно 5 хвилин, після чого знову перемішати. Розчин зберігає свої властивості протягом 2 годин. Мурувальний розчин «Iso-Fix 22» наносять рівномірно на контактну поверхню за допомогою кельми чи сталевого шпателя і розрівнюють зубчатим шпателем з розміром зуба від 4 до 10 мм. Рекомендована товщина шва від 1 до 3 мм (товщина залежить від типу та якості блоку). Блоки встановлюють на розподілену розчинової суміш, а їх положення коригується за допомогою гумового молотка протягом 5 хвилин після укладання. Час твердіння суміші залежить від характеру основи, температури і відносної вологості повітря та складає мінімум 24 години. Після закінчення або зупинення робіт інструмент ретельно вимити. 
 

ПРИМІТКА!!!

Роботи необхідно виконувати в сухих умовах за температури основи від +5°С до +30°С. Усі наведені рекомендації ефективні за температури +20  °С і відносної вологості 60 %. В інших умовах технологічні властивості розчинової суміші можуть змінитися. Використовувати тільки за призначенням.

 

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ 

У фірмовій закритій упаковці в сухих приміщеннях. 

 

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ

Гарантійний термін зберігання 12 місяців від дати виготовлення, зазначеної на упаковці.

 

ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ

Суміш містить цемент, який при з’єднанні з водою утворює луг. Бажано працювати в гумових рукавичках. У разі потрапляння розчину на шкіру і в очі необхідно ретельно промити їх проточною водою. Матеріал пожежовибухобезпечний.

 

УТИЛІЗАЦІЯ 

Залишки продукту утилізувати як будівельне сміття, а упаковку – як побутові відходи.

 

ПАКУВАННЯ

Суміш фасується в мішки по 25 кг.

 

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Склад: суміш цементу з мінеральними наповнювачами та модифікуючими добавками

Оптимальна температура для виконання робіт, °C

від +5 до +30

Термін придатності розчину, хв, не менше

120

Границя міцності на стиск через 28 діб, МПа, не менше

5

Міцність зчеплення з основою, через 28 діб, МПа, не менше

0,2

Морозостійкість, циклів, не менше

50

Витрата води, л/кг

0,16-0,18

Витрата суміші, кг/м2/мм

1,3

Суміш Tibilit Iso-Fix 22 Ц.1.МР2 
ДСТУ Б В.2.7-126:2011


ГАРАНТІЇ ВИРОБНИКА

Виробник гарантує відповідність мурувальної суміші «Iso-Fix 22» вказаним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування і нанесення, які наведені в даному технічному описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання мурувальної суміші, а також за її застосування в інших цілях і умовах, не передбачених цим описом. З моменту появи даного технічного опису всі попередні стають недійсними. Претензії та рекламації приймає виробник.

Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
Вгору