Floor PRO - Стяжка цементна PRO

Артикул 15
В наявності
Ціну уточнюйте

Для улаштування стяжок підлог всередині приміщень 

 

ВЛАСТИВОСТІ

  • Товщина шару 10-80 мм
  • Для віброукладання укладання по жорстким основам
  • Легка в укладанні 
  • Нівелюючий ефект
  • Стійка до тріщин
  • Не дає усадки
  • Для системи «тепла підлога»

 

СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ

Суміш Floor 22 Pro призначена для вирівнювання основи під фінішне покриття недеформованих бетонних основ в громадських та жилих приміщеннях товщиною шару від 10 до 80 мм. Стяжка може застосовуватись для укладання і ремонту підлог, для підготовки основи під самовирівнюючі розчини або під різні покриття (ламінат, паркет, плитка), також може використовуватись в системах «тепла підлога».

 

ПІДГОТОВКА ОСНОВИ

Підготовка основи здійснюється згідно з ДСТУ – Н Б А.3.1-23:2013 і ДСТУ Б В.2.6-212:2016. Основа має бути абсолютно сухою, міцною, ретельно очищеною від пилу, бруду, жирів та інших матеріалів які зменшують адгезію. Неміцні ділянки основи слід видалити. Основи з високим водопоглинанням або ті, що потребують зміцнення поверхневого шару, попередньо заґрунтувати ґрунтівкою «Primer 636».

 

ВИКОНАННЯ РОБІТ

Суху суміш засипати в ємність з чистою водою кімнатної температури в пропорції 0,11-0,13 л на 1 кг суміші (2,75-3,25 л на мішок 25 кг). Ретельно перемішати низько обертовим дрилем з насадкою до однорідної та пластичної консистенції. Витримати розчинову суміш приблизно 5 хвилин, після чого знову перемішати. За один раз потрібно готувати таку кількість розчину, яку можна використати протягом 1 години. Готовий розчин укладається на підготовлену основу і розподіляється по поверхні за допомогою терки, полутера або інших інструментів, добре ущільнюючи. Для досягнення максимальних показників міцності, стяжку ущільнюють механічним вібратором, електричною віброрейкою і т. ін. На площах понад 20 м² необхідно виконувати деформаційні шви відповідно до чинних будівельних норм і правил. Рекомендується використовувати демферну стрічку по периметру приміщення. При улаштуванні стяжки з товщиною шару більше ніж 50 мм рекомендовано додавати знепилений крупний заповнювач (керамзит, щебінь фракції від 4,0 до 8,0 мм) в кількості до 25% від маси сухої суміші з коригуванням витрати води до необхідної консистенції розчинової суміші при її укладанні. Мінімальна товщина шару стяжки над елементами системи водяного підігріву повинна бути не менше ніж 25 мм. Час технологічного переміщення не пізніше ніж 36 годин. Наносити на поверхню підлоги різні покриття можливо через 7-28 діб. Після закінчення або зупинення робіт інструмент ретельно вимити. 

ПРИМІТКА!!!

Роботи необхідно виконувати в сухих умовах за температури основи від +5°С до +30°С. Усі наведені рекомендації ефективні за температури +20  °С і відносної вологості 60 %. В інших умовах технологічні властивості розчинової суміші можуть змінитися. Використовувати тільки за призначенням.

 

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ

У фірмовій закритій упаковці в сухих приміщеннях.


ТЕРІМІН ПРИДАТНОСТІ

Гарантійний термін зберігання 12 місяців від дати виготовлення, зазначеної на упаковці.

 

ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ

Суміш містить цемент, який при з’єднанні з водою утворює луг. Бажано працювати в гумових рукавичках. У разі потрапляння розчину на шкіру і в очі необхідно ретельно промити їх проточною водою. Матеріал пожежовибухобезпечний.

 

УТИЛІЗАЦІЯ 

Залишки продукту утилізувати як будівельне сміття, а упаковку – к побутові відходи.

 

ПАКУВАННЯ

Суміш фасується в мішки по 25 кг.

 

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Склад: суміш цементу з мінеральними наповнювачами та модифікуючими добавками

Оптимальна температура для виконання робіт, °C

від +5 до +30

Термін придатності розчину, хв, не менше

60

Технологічне переміщення, год, не більше

36

Границя міцності на стиск, МПа, не менше:

Через 3 доби

Через 28 діб

 

5

20

Проведення подальших робіт чи улаштування покриттів, діб, не менше

7

Міцність зчеплення з основою, через 28 діб, МПа, не менше

0,5

Усадка, мм/м, не більше

2,0

Витрата води, л/кг

0,11-0,13

Витрата суміші, кг/м2/мм

1,9

Суміш Tibilit Floor 22 Pro Ц.2.СТ2

ДСТУ Б В.2.7-126:2011

 

ГАРАНТІЇЇ ВИРОБНИКА

Виробник гарантує відповідність  суміші «Floor 22 Pro» вказаним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування і нанесення, які наведені в даному технічному описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання суміші, а також за її застосування в інших цілях і умовах, не передбачених цим описом. З моменту появи даного технічного опису всі попередні стають недійсними. Претензії та рекламації приймає виробник.

Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
Вгору