Floor 22 - Cтяжка цементна

Артикул 14
В наявності
Ціну уточнюйте

Цементна стяжка армована мікроволокном
Для улаштування стяжок підлог всередині приміщень 
 

ВЛАСТИВОСТІ

  • Товщина шару 10-80 мм
  • Для віброукладяння по жостким основам
  • Стійка до тріщин
  • Не дає усадки

 

СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ

Суміш Floor 22 призначена для вирівнювання основи під фінішне покриття недеформованих бетонних основ в громадських та жилих приміщеннях товщиною шару від 10 до 80 мм. Стяжка може застосовуватись для укладання і ремонту підлог, для підготовки основи під самовирівнюючі розчини або під різні покриття (ламінат, паркет, плитка).

 

ПІДГОТОВКА ОСНОВИ

Підготовка основи здійснюється згідно з ДСТУ – Н Б А.3.1-23:2013 і ДСТУ Б В.2.6-212:2016. Основа має бути абсолютно сухою, міцною, ретельно очищеною від пилу, бруду, жирів та інших матеріалів які зменшують адгезію. Неміцні ділянки основи слід видалити. Основи з високим водопоглинанням або ті, що потребують зміцнення поверхневого шару, попередньо заґрунтувати ґрунтівкою «Primer 636».

 

ВИКОНАННЯ РОБІТ

Суху суміш засипати в ємність з чистою водою кімнатної температури в пропорції 0,11-0,13 л на 1 кг суміші (2,75-3,25 л на мішок 25 кг). Ретельно перемішати низько обертовим дрилем з насадкою до однорідної та пластичної консистенції. Витримати розчинову суміш приблизно 5 хвилин, після чого знову перемішати. За один раз потрібно готувати таку кількість розчину, яку можна використати протягом 1 години. Готовий розчин укладається на підготовлену основу і розподіляється по поверхні за допомогою терки, полутера або інших інструментів, добре ущільнюючи. Для досягнення максимальних показників міцності, стяжку ущільнюють механічним вібраторам, електричною віброрейкою і т. ін. На площах понад 20 м² необхідно виконувати деформаційні шви відповідно до чинних будівельних норм і правил. Рекомендується використовувати демферну стрічку по периметру приміщення. При улаштуванні стяжки з товщиною шару більше ніж 50 мм рекомендовано додавати знепилений крупний заповнювач (керамзит, щебінь фракції від 4,0 до 8,0 мм) в кількості до 25% від маси сухої суміші з коригуванням витрати води до необхідної консистенції розчинової суміші при її укладанні. Час технологічного переміщення не пізніше ніж 36 годин. Наносити на поверхню підлоги різні покриття можливо через 7-28 діб. Після закінчення або зупинення робіт інструмент ретельно вимити.

ПРИМІТКА!!!

Роботи необхідно виконувати в сухих умовах за температури основи від +5 °С до +30 °С. Усі наведені рекомендації ефективні за температури +20  °С і відносної вологості 60 %. В інших умовах технологічні властивості розчинової суміші можуть змінитися. Використовувати тільки за призначенням.

 

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ 

У фірмовій закритій упаковці в сухих приміщеннях. 

 

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ

Гарантійний термін зберігання 12 місяців від дати виготовлення, зазначеної на упаковці.

 

ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ

Суміш містить цемент, який при з’єднанні з водою утворює луг. Бажано працювати в гумових рукавичках. У разі потрапляння розчину на шкіру і в очі необхідно ретельно промити їх проточною водою. Матеріал пожежовибухобезпечний.

 

УТИЛІЗАЦІЯ 

Залишки продукту утилізувати як будівельне сміття, а упаковку – як побутові відходи.

 

ПАКУВАННЯ

Суміш фасується в мішки по 25 кг.

 

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Склад: суміш цементу з мінеральними наповнювачами та модифікуючими добавками

Оптимальна температура для виконання робіт, °C

від +5 до +30

Термін придатності розчину, хв, не менше

60

 

Технологічне переміщення, год, не більше

36

Проведення подальших робіт чи улаштування покриттів, діб, не менше

7

Міцність зчеплення з основою, через 28 діб, МПа, не менше

0,2

Границя міцності на стиск, МПа, не менше:

Через 3 доби

Через 28 діб

 

 

5

15

Усадка, мм/м, не більше

2,0

Витрата води, л/кг

0,11-0,13

Витрата суміші, кг/м2/мм

1,9

 Суміш Tibilit Floor 22 Ц.2.СТ1
ДСТУ Б В.2.7-126:2011

 

 

ГАРАНТІЇ ВИРОБНИКА

Виробник гарантує відповідність  суміші «Floor 22» вказаним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування і нанесення, які наведені в даному технічному описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання суміші, а також за її застосування в інших цілях і умовах, не передбачених цим описом. З моменту появи даного технічного опису всі попередні стають недійсними. Претензії та рекламації приймає виробник.

Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
Вгору