Fasade Decore 533 - Штукатурка декоративна «Камінцева»

Артикул 20
В наявності
Ціну уточнюйте

Мінеральна штукатурка для влаштування декоративного тонкошарового оздоблення поверхонь фактурою «камінець» всередині та зовні будівель

 
ВЛАСТИВОСТІ

  • Зерно 2 мм
  • Для зовнішніх і внутрішніх робіт 
  • Стійка до атмосферних впливів 
  • Паропроникна
  • Водо-, морозостійка

 

СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ

Штукатурка Fasade Decor 533 призначена для оздоблення фактурою «камінець» бетонних, цементно-піщаних, цементно-вапняних, гіпсових та інших мінеральних поверхонь всередині та зовні будівель. Рекомендується застосовувати для влаштування декоративного шару в системі фасадної теплоізоляції. Готовий розчин має білий, не менше ніж 85%, колір. Для отримання різних кольорів дозволяється  використовувати фарби.

 

ПІДГОТОВКА ОСНОВИ

Підготовка основи здійснюється згідно з ДСТУ – Н Б А.3.1-23:2013 і ДСТУ Б В.2.6-212:2016. Основа має бути абсолютно сухою, міцною, ретельно очищеною від пилу, бруду, жирів та інших матеріалів які зменшують адгезію. Неміцні ділянки основи слід видалити. Основи з високим водопоглинанням або ті, що потребують зміцнення поверхневого шару, попередньо заґрунтувати ґрунт фарбою «Primer paint 1530».

 

ВИКОНАННЯ РОБІТ

Суху суміш засипати в ємність з чистою водою кімнатної температури в пропорції 0,18-0,19 л на 1 кг суміші (4,5-4,75 л на мішок 25 кг). Ретельно перемішати низько обертовим дрилем з насадкою до однорідної та пластичної консистенції. Витримати розчинову суміш приблизно 5 хвилин, після чого знову перемішати. За один раз потрібно готувати таку кількість розчину, яку можна використати протягом 1 години. Штукатурку наносять на поверхню металевою теркою з нержавіючої сталі рівномірним суцільним шаром товщиною не менше ніж розмір зерна заповнювача. Залежно від поглинаючої здатності основи, температури навколишнього середовища та консистенції розчину протягом 5–30 хвилин після нанесення розчинової суміші надати свіжонанесеному шару необхідної фактури за допомогою пластикової або дерев’яної терки. Фактуру «короїд» формують горизонтальними або вертикальними, круговими та перехресними рухами, тримаючи терку паралельно поверхні. Роботи на одній площині повинні виконуватися безперервно – від кута до кута будівлі чи приміщення або в межах декоративних елементів огороджувальної конструкції. У разі незапланованої технологічної перерви вздовж лінії закінчення робіт потрібно приклеїти малярну стрічку, яка видаляється разом із залишками затверділої суміші після її нанесення та надання фактури. По закінченні перерви роботу продовжити з місця припинення робіт. Свіжонанесену штукатурку не зволожувати водою. Затверділу штукатурку можна видалити лише механічним способом. Після закінчення або зупинки робіт інструмент ретельно вимити.

ПРИМІТКА!!!

Роботи необхідно виконувати в сухих умовах за температури основи від +5°С до +30°С. Усі наведені рекомендації ефективні за температури +20°С і відносної вологості 60 %. В інших умовах технологічні властивості розчинової суміші можуть змінитися. Використовувати тільки за призначенням.

 

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ

У фірмовій закритій упаковці в сухих приміщеннях. 

 

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ

Гарантійний термін зберігання 12 місяців від дати виготовлення, зазначеної на упаковці.

 

ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ

Суміш містить цемент, який при з’єднанні з водою утворює луг. Бажано працювати в гумових рукавичках. У разі потрапляння розчину на шкіру і в очі необхідно ретельно промити їх проточною водою. Матеріал пожежовибухобезпечний.

 

УТИЛІЗАЦІЯ

Залишки продукту утилізувати як будівельне сміття, а упаковку – як побутові відходи.

 

ПАКУВАННЯ

Суміш фасується в мішки по 25 кг.

 

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Склад: суміш білого цементу з мінеральними наповнювачами та модифікуючими добавками

Оптимальна температура для виконання робіт, °C

від +5 до +30

Термін придатності розчину, хв, не менше

60

Міцність зчеплення з основою, через 28 діб, МПа, не менше

0,5

Паропроникність, мг/(м·год·Па), не менше

0,05

Морозостійкість, циклів, не менше

50

Витрата води, л/кг

0,18-0,19

Витрата суміші, кг/м2

3,3

Суміш Tibilit Fasade Decor  533 Ц.1.ШТ4
ДСТУ Б В.2.7-126:2011


ГАРАНТІЇ ВИРОБНИКА

Виробник гарантує відповідність штукатурної суміші «Fasade Decor 533» вказаним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування і нанесення, які наведені в даному технічному описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання штукатурної суміші, а також за її застосування в інших цілях і умовах, не передбачених цим описом. З моменту появи даного технічного опису всі попередні стають недійсними. Претензії та рекламації приймає виробник.

Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
Вгору