Brick-Fix - Мурувальна суміш для цегли

Артикул 10
В наявності
Ціну уточнюйте

Для мурування стін та перегородок з керамічної та силікатної цегли, всередині та зовні будівель 

 

ВЛАСТИВОСТІ

  • Пластична
  • Зручна у використанні
  • Водо-, морозостійка

 

СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ

Суміш мурувальна «Brick Fix» призначена для мурування стін та перегородок з керамічної, силікатної та клінкерної цегли або каменю всередині та зовні будівель.

 

ПІДГОТОВКА ОСНОВИ

Підготовка основи при укладанні цегли здійснюється згідно з ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013 і ДСТУ-Н Б В.2.6-212:2016. Основа має бути сухою і міцною, без видимих руйнувань. Поверхню цегли перед муруванням потрібно очистити від пилу та інших речовин, що знижують адгезію.За високої температури та низької вологості рекомендовано зволожувати поверхню блоків перед муруванням. 

 

ВИКОНАННЯ РОБІТ

Суху суміш засипати в ємність з чистою водою кімнатної температури в пропорції 0,16-0,18 л на 1 кг суміші (4,0-4,5 л на мішок 25 кг). Ретельно перемішати низько обертовим дричем з насадкою до однорідної та пластичної консистенції. Витримати розчинові суміш приблизно 5 хвилин, після чого знову перемішати. Розчин зберігає свої властивості протягом 1,5 години. Перед укладанням першого ряду вирівняти базову поверхню основи розчинновою сумішшю. Суміш рівномірно наносять кельмою або іншими інструментами на поверхню кожного наступного ряду і на торець цегли,  що укладається. Рекомендована товщина шва для вертикальних швів – 8-10 мм, а для горизонтальних - 10-15 мм. Товщина шва регулюється корегуючи положення цегли. Час твердіння суміші залежить від характеру основи, температури і відносної вологості повітря.
 

ПРИМІТКА!!!

Роботи необхідно виконувати в сухих умовах за температури основи від +5°С до +30°С. Усі наведені рекомендації ефективні за температури +20  °С і відносної вологості 60 %. В інших умовах технологічні властивості розчинової суміші можуть змінитися. Використовувати тільки за призначенням.

 

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ

У фірмовій закритій упаковці в сухих приміщеннях.

 

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ

Гарантійний термін зберігання 12 місяцв від дати виготовлення, зазначеної на упаковці.

 

ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ

Суміш містить цемент, який при з’єднанні з водою утворює луг. Бажано працювати в гумових рукавичках. У разі потрапляння розчину на шкіру і в очі необхідно ретельно промити їх проточную водою. Матеріал пожежовибухобезпечний.

 

УТИЛІЗАЦІЯ

Залишки продукту утилізувати як будівельне сміття, а упаковку – як побутові відходи.

 

ПАКУВАННЯ

Суміш фасується в мішки по 25 кг.

 

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Склад: суміш цементу з мінеральними наповнювачами та модифікуючими добавками

Оптимальна температура для виконання робіт, °C

від +5 до +30

Термін придатності розчину, хв, не менше

90

Границя міцності на стиск через 28 діб, МПа, не менше

5

Міцність зчеплення з основою, через 28 діб, МПа, не менше

0,2

Морозостійкість, циклів, не менше

50

Витрата води, л/кг

0,16-0,18

Витрата суміші, кг/м2/мм

1-1,5

Суміш Tibilit Brick Fix Ц.1.МР1
ДСТУ Б В.2.7-126:2011

 

ГАРАНТІЇ ВИРОБНИКА

Виробник гарантує відповідність мурувальної суміші «Brick Fix» вказаним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування і нанесення, які наведені в даному технічному описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання мурувальної суміші, а також за її застосування в інших цілях і умовах, не передбачених цим описом. З моменту появи даного технічного опису всі попередні стають недійсними. Претензії та рекламації приймає виробник.

Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
Вгору