ARM-Fix 333 - Суміш для армування

Артикул 12
В наявності
Ціну уточнюйте

Для приклеювання та армування пінополістирольних і мінераловатних плит при утепленні фасадів будівель і споруд

 
ВЛАСТИВОСТІ

  •  Висока адгезія до мінеральних та органічних основ
  • Стійка до атмосферних впливів
  • Пластична
  • Паропроникна
  • Водо-, морозостійка

 

СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ

Суміш Arm-Fix 333 призначена для приклеювання мінераловатних та пінополістерольних плит, і виконання робіт з армування перед нанесенням декоративного покриття в системах утеплення фасадів.

 

ПІДГОТОВКА ОСНОВИ

Підготовка основи здійснюється згідно з ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013 і ДСТУ-Н Б В.2.6-212:2016. Основа має бути абсолютно сухою, міцною, ретельно очищеною від пилу, бруду, жирів та інших матеріалів які зменшують адгезію. Неміцні ділянки основи слід видалити. Основи з високим водопоглинанням або ті, що потребують зміцнення поверхневого шару, попередньо заґрунтувати ґрунтівкою «Primer 636».

 

ВИКОНАННЯ РОБІТ

Суху суміш засипати в ємність з чистою водою кімнатної температури в пропорції 0,18-0,20 л на 1 кг суміші (4,5-5,0 л на мішок 25 кг). Ретельно перемішати низько обертовим дрилем з насадкою до однорідної та пластичної консистенції. Витримати розчинову суміш приблизно 5 хвилин, після чого знову перемішати. Розчин зберігає свої властивості протягом 2 годин. Залежно від нерівності поверхні огороджувальних конструкцій фасаду вибирають один з описаних нижче способів наклеювання пінополістирольних плит. 


Суцільний — якщо поверхня стіни не має видимих нерівностей (до 3 мм), розчинову суміш наносять суцільно по всій поверхні плити теплоізоляційного матеріалу на відстані від 10 до 15 мм від краю зубчастим шпателем із розміром зубця 10х10 мм. 


Cмуговий — якщо поверхня стіни має нерівності від 3 до 5 мм, розчинову суміш наносять на поверхню плити у вигляді смуг на відстані від 10 до 15 мм від краю по всьому периметру плити та посередині. Смуги, нанесені по периметру, повинні мати розриви, щоб під час наклеювання плит не утворювалися повітряні пробки. 


Маячковий — якщо поверхня стіни має нерівності від 5 до 10 мм, розчинову суміш наносять на поверхню плити у вигляді маячків із розрахунку 5–8 штук діаметром близько 100 мм. Для кращого зчеплення теплоізоляційних плит із поверхнею рекомендується поєднувати смуговий і маячковий методи. Вкрита розчинної сумішшю площа повинна становити не менше ніж 40% площі утеплювача Після нанесення розчинової суміші плиту потрібно встановити у проектне положення і притиснути, положення плити можна коригувати протягом 10 хвилин. Плити потрібно приклеювати щільно одна до одної в одній площині, не допускаючи збігу вертикальних швів. Ширина швів не повинна перевищувати 2 мм. Залишки розчинової суміші слід видалити до її затвердіння за допомогою шпателя. Через 2 доби після приклеювання необхідно розпочинати додаткове механічне кріплення плит фасадними дюбелями та улаштування гідрозахисного армованого шару. Приклеювання мінераловатних плит виконується тільки суцільним способом. Після закінчення або зупинення робіт інструмент ретельно вимити. 

ПРИМІТКА!!!

Роботи необхідно виконувати в сухих умовах за температури основи від +5°С до +30°С. Усі наведені рекомендації ефективні за температури +20  °С і відносної вологості 60 %. В інших умовах технологічні властивості розчинової суміші можуть змінитися. Використовувати тільки за призначенням.

 

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ 

У фірмовій закритій упаковці в сухих приміщеннях. 

 

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ

Гарантійний термін зберігання 12 місяців від дати виготовлення, зазначеної на упаковці.

 

ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ

Суміш містить цемент, який при з’єднанні з водою утворює луг. Бажано працювати в гумових рукавичках. У разі потрапляння розчину на шкіру і в очі необхідно ретельно промити їх проточною водою. Матеріал пожежовибухобезпечний.

 

УТИЛІЗАЦІЯ

Залишки продукту утилізувати як будівельне сміття, а упаковку – як побутові відходи.

 

ПАКУВАННЯ  

Суміш фасується в мішки по 25 кг.

 

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Склад: суміш цементу з мінеральними наповнювачами та модифікуючими добавками

Оптимальна температура для виконання робіт, °C

від +5 до +30

Термін придатності розчину, хв, не менше

120

Час коригування, хв., не менше

10

Міцність зчеплення з основою, через 28 діб, МПа, не менше

0,5

Морозостійкість, циклів, не менше

50

Витрата води, л/кг

0,18-0,20

Витрата суміші, кг/м2/мм

1,45

Суміш Tibilit Arm-Fix 333 Ц.1.ЗК5
ДСТУ Б В.2.7-126:2011


ГАРАНТІЇ ВИРОБНИКА

Виробник гарантує відповідність клеючої суміші «Arm-Fix 333» вказаним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування і нанесення, які наведені в даному технічному описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання суміші, а також за її застосування в інших цілях і умовах, не передбачених цим описом. З моменту появи даного технічного опису всі попередні стають недійсними. Претензії та рекламації приймає виробник.

Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
Вгору