Найчастіше плитка починає тріскатися через деформацію підстави, на яке вона укладена. Буває, що стіни в будинках (не тільки в приватних, а й багатоквартирних) «гуляють», і в результаті обробка руйнується: плити вигинаються, відвалюються, «тріщать по швах». Чи не найнадійнішою основою для укладання керамічних модулів є фанера або погано просушена штукатурка. Згодом вони можуть дати усадку або, навпаки, розбухнути, що призведе утворення дрібних і великих тріщин.
Підлогове покриття тріскається від сильних ударів або через падіння на нього важких предметів. Масивна сантехніка у ванній або меблевий гарнітур теж здатні зіпсувати фактуру. Якщо підлога сам по собі нерівний і при цьому не був як слід підготовлений до облицювання, або клей завдано нерівномірно, то матеріал може тріснути навіть від слабкого натискання на нього рукою. Не кажучи вже про більш руйнівні наслідки активної експлуатації і інтенсивного трафіку в приміщенні.
Що стосується матеріалів, задіяних в зовнішній обробці, то на їх стан негативно впливають часті температурні перепади. Особливо несприятлива середньодобова температура, що коливається в районі 0 ° C. В таких умовах волога просочується всередину кераміки, потім «схоплюється» від холоду і зсередини розколює її.

 

1. Нанесення клею.

У випадки укладання керамічної плитки на підлогах і зовні будинків , потрібно повне покриття нижньої сторони плитки клейовим розчином (нанести клей на основу і на нижню сторону плитки). Приготовану розчинну суміш нанести на поверхню і вирівняти зубчатою теркою. Плитку необхідно укласти не пізнішеніж через 10-15 хв. Після нанесення суміші на основу.

 2. Можливості клею.

Плитка з водопоглинанням не менш 3%: данна інформація вказуеться виробником плитки на упаковці. Надійна фіксація плиток з max розміром 400х400мм (на вертикальних та горизонтальних поверхнях).

3. Готовий до застосування

Щоб уникнути відшарування , здуття, розтріскування плитки необхідно дотримуватися всіх рекомендації виробника. Забороняється додавання піску, цементу та інших не передбачених описом матеріалів. Рекомендуєтся використовувати клей для плитки “Тібіліт”.

4. Затирання швів

Затирання міжплиточних швів можливе не раніше ніж через 24 години після укладання плитки.

Рекомендована продукція

 

 

Standart-Fix 11

 Сфера  застосування  

 Переваги
 
  • Керамічні плитки
  • Глазуровані плитки
  • Підлогові плитки
  • Кам’яно-керамічні
 

  • Пластичний
  • Водо-морозостійкий (75циклів)
  • Виконання робіт  +5°С  до +35°С
  • Час робіт  min 60 хв.
  • Адгезія до основи 0,7 мПа
  • Для горизонтальних та вертикальних робіт

 

10 корисних порад від майстра.

1. Основа повинна бути : міцною, прогрунтованною, очищеною від пилу і шарів які знижують « адгезію ». та витримати після ґрунтування 2-4 години.

2. Клейова суміш замішується згідно технічних рекомендацій виробника.

3. Клей повинен настоятися протягом 5 хвилин і повторно перемішатися.

4. Клей наноситься на стіну і розрівнюється зубчастим шпателем.

5. При великих розмірах плитки ( 400х400 ) клей додатково наноситься і на плитку.

6. Не рекомендується укладати плитку в стик, без шва. Ширина шва між плитками повинна бути не менше ніж 2мм.

7. Після нанесення клею на поверхню плитку необхідно укласти протягом 10-15хв.

8. Плитку попередньо не замочують.

9. При укладання плитки обов’язково використовують рівень.

10. Технологічний прохід (пересування , незначне навантаження , затирання швів) по плитці можливий не раніше, ніж через 24 год після укладання плитки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.