Добре теплоізольований і герметичний будинок дасть Вам можливість отримати максимум комфорту від кожної витраченої одиниці тепла.

Чи є ізоляція гарною ідеєю?

Ізоляція є основною зброєю в боротьбі з втратою тепла. Ізолюючи стіни, дах і підлогу, ви будете використовувати менше енергії, щоб зберегти тепло. Це дасть можливість мати більш низькі рахунки за опалення, як результат виконаної роботи з утеплення фасаду. Що дасть можливість довше утримувати тепло і комфорт при тому ж рівні витрат на рахунках за опалення.

Ізоляція з мінеральної вати.

Як правило, найпростіший тип ізоляції, добре підходить, якщо ваше горище сповнене речей і немає простору для виконання будівельних робіт. Він також є одним з універсальних заходів, який дає суттєву економію з точки зору витрат тепла, комфорту, і значної мінімізації рахунків за електроенергію та газ.

Які матеріали ізоляції найкраще?

Вибір ізоляційного матеріалу буде визначатися декількома факторами; простір, доступ і, звичайно ж, ціна. Мінеральна вата є одним з основних при виборі.

Внутрішня ізоляція стіни

Це дешевше з двох варіантів, але і самий руйнівний. Вам доведеться рухати радіатори, електричні розетки і плінтуси, і це зменшить розміри вашої кімнати. Для того, щоб ефективно теплоизолировать приміщення вам буде потрібно ізоляція товщиною близько 100 мм на всі зовнішні стіни будинку. Після установки, вам потрібно буде виробляє внутрішній ремонтувати.

Зовнішня ізоляція стіни

Це передбачає закріплення ізоляційного шару на зовнішній стороні будинку з використання клею для пінопласту або мінеральної вати, і подальшу обробку облицюванням на верхню частиною утеплювача. Пінопласт, як правило, більш дешевий варіант.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *